Z8i – 8x ZOOM VÁS DOSTANE NA DALŠÍ ÚROVEŇ

SKUTEČNÝ 8x ZOOM

Vynikající zorné pole, více detailů. S 8x zoomem budete výborně vybaveni pro každou loveckou zkušenost. Toto mistrovské optické dílo na velké vzdálenosti je výsledkem dlouholetého vývoje. Tento 8x zoom mohl být implementován do štíhlého středového tubusu, který lze z pohledu designu i hmotnosti připojit k jakékoliv zbrani. Z8i nabízí rovněž nekompromisní ostrost obrazu od nejmenšího až po největší zvětšení.

z8i-prochazka-terc-vezicka

JEDNA VĚŽIČKA PRO VŠECHNY EVENTUALITY

Flexibilní balistickou věžičku (BTF) lze konfigurovat samostatně a umožňuje vám vždy trefu do černého na požadované vzdálenosti. V případě, že se používá jako horní věžička, umožňuje nastavit kompenzaci poklesu střely. Při použití jako boční věžička je nejvhodnější pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení. Je flexiblní, lze ji nasadit bez použití nářadí a kombinovat se všemi dostupnými záměrnými osnovami. Zamykací mechanismus brání neúmyslnému otočení.

z8i-prochazka-terc-flexchange

FLEXCHANGE – PRVNÍ PŘEPÍNATELNÁ ZÁMĚRNÁ OSNOVA

Kombinujeme záměrnou osnovu 4A-I s CD-I pouhým stisknutím tlačítka. Je to dokonalé, pokud chcete záměrnou osnovu upravit při různých loveckách situacích. Osvětlovací prstenec lze zapnout a vypnout stisknutím tlačítka.

TECHNICKÉ ÚDAJE

© 2018 Robert Procházka, V Jamce 79, Rakovník, 269 01, IČ: 45810010, DIČ: CZ7304201201

webdesign: DTPak.cz